Úvodní strana » Pila a truhlářská dílna

Truhlářská dílna

Naše truhlářská dílna vznikla v návaznosti na pilu, abychom pro naše zákazníky mohli vyrábět finální produkty ze dřeva. Zaměřujeme se na výrobu masivního nábytku na míru, jako jsou dřevěné masivní stoly a skříně, luxusní dřevěný nábytek, altánky, pergoly, dřevěný zahradní nábytek a další.

Veškerý nábytek včetně kovaných prvků navrhujeme nejen na míru, ale standardem je u nás také vysoká úroveň detailů. Pracujeme s využitím těch nejlepších a nejmodernějších technologií, díky čemuž jsme schopni garantovat přesnost, preciznost a rychlost, které lze v běžném tesařství či truhlářství jen obtížně dosáhnout. Avšak manuální práci truhláře není možné nahradit žádným sebelepším strojem.

Proto v naší truhlářské dílně spojujeme moderní technologie s našimi dlouholetými zkušenostmi a zručností. Díky tomu tvoříme jedinečné finální produkty ze dřeva. Svou práci děláme s vášní a láskou ke dřevu. Objevte s námi dokonalost v truhlářském designu!

Náš tip: Kromě výroby masivního nábytku na míru poskytujeme tesařské práce, zejména zhotovení a namontování tradičních dřevěných krovů. Dřevěné krovy, které nesou celou šikmou střechu, představují nosnou konstrukci osvědčenou staletími. Důvěřujte profesionálům.

Pila

Věděli jste, že dokonce i cesta dřeva k nám na pilu má svůj příběh? Než totiž pod našima rukama vznikne jedinečný finální dřevěný produkt, musíme dřevo z lesa šetrně vytěžit, přičemž kvalitní dřevina požadovaných rozměrů roste v lese až desítky let. Jakmile strom dosáhne svých kvalit a možnosti těžby, dopravíme dřevinu na naši pilu. Tady dřevo zpracováváme takovým způsobem, abychom z něj získali co nejvíce kvalitního řeziva. Důležité pro nás je neplýtvat dřevem, ani jinými (přírodními) materiály. Máme úctu k přírodě.

Prodáváme stavební řezivo i palivové dřevo

Naše pila slouží také k nákupu stavebního řeziva, jako jsou hranoly, prkna, fošny, latě a další. Dřevo si u nás můžete nechat naimpregnovat, vysušit či si objednat celou řadu dalších doplňkových služeb. Jednou z doplňkových služeb je výroba štípaného palivové dřeva. Potřebujete odřezky z pily či piliny? Žádný problém. Kromě toho vyrábíme řezivo na míru a máme skladem i velké množství řeziva ve standardních rozměrech. Pokud máte zájem o konkrétní druh dřeva či stavebního řeziva, neváhejte nás kontaktovat.

Zkontrolujeme zásoby a dřevo pro vás předem připravíme. Vždy se snažíme o to, abychom svým zákazníkům poskytli rychlé, kvalitní a efektivní řešení.

Zajímavost: Při zpracování dřeva používáme profesionální pásovou pilu značky Wood-Mizer. Pořez provádíme na pásové kmenové pile, která umožňuje čistý a hladký řez, tj. do průměru maximálně 70 centimetrů a délky do 9 metrů.