Úvodní strana » Pila a truhlářská dílna

Pila a truhlářská dílna

Na naší pile můžete nejen koupit stavební řezivo, jako jsou hranoly, prkna, fošny, latě, a jiné, ale také dřevo nechat naimpregnovat, vysušit nebo si objednat celou řadu dalších doplňkových služeb. Vyrábíme řezivo na míru, ale máme skladem i velké množství řeziva ve standardních rozměrech. Prodáváme i druhotné produkty, jako jsou piliny a palivové dřevo. Při zpracování dřeva používáme profesionální pásovou pilu značky Wood-Mizer. Pořez provádíme na pásové kmenové pile, která umožňuje čistý a hladký řez, tj. do průměru max. 70 cm a délky do 9 m. 

Zaručujeme vysokou kvalitu a dodržujeme termíny dodání.

Služby naší pily a truhlářské dílny

  • Výroba stavebního řeziva - Vyrábíme řezivo pro stavby, na krov a další. Realizujeme i samotnou výstavbu krovu z takto zpracovaného dřeva.
  • Výroba truhlářského řeziva - Naší specializací je výroba dřevěného nábytku. Disponujeme kvalitním dřevěným materiálem a vhodnými rozměry k jeho výrobě.
  • Palivové dřevo - Součástí našich služeb je i výroba štípaného palivové dřeva. Zákazníkům poskytujeme také odřezky z pily. Nic pro nás není problém.
  • Sušička řeziva - Abychom mohli vyrábět kvalitní dřevěný nábytek, potřebujeme dřevo nejdříve  vysušit. K tomu využíváme naší teplovzdušnou sušárnu, na které si můžete nechat vysušit na požadovanou vlhkost i vlastní řezivo.
  • Doprava - Disponujeme kontejnerovým nosičem o celkové hmotnosti 12 tun. Jsme schopni převážet materiál o hmotnosti až 5 tun. K dispozici máme také velkoobjemový kontejner na 12 m3 a kontejner na převoz techniky a kulatiny.
  • Truhlářská dílna - V naší truhlářské dílně vyrábíme luxusní dřevěný nábytek na míru, altánky, pergoly, stoly z masivu, skříně a další.

Ceník

Truhlářská dílna

Truhlářská dílna vznikla v návaznosti na pilu, abychom mohli pro naše zákazníky vyrábět koncové produkty. Zaměřujeme se na výrobu masivního nábytku na míru (dřevěné stoly z masivu, skříně, luxusní nábytek), altánky, pergoly, zahradní nábytek a další. Kromě toho poskytujeme tesařské práce (krovy). Disponujeme moderní technologií, jsme profesionálové a svou práci děláme s vášní. 

Náš zákazník od nás vždy dostane tu nejvyšší kvalitu a nadstandardní služby.